To'liq nomlanishi:"RIZO-QANDOLAT" AKSIYADORLIK JAMIYATI
Ro'yxatdan o'tish sanasi:02.07.2020Ro'yxatga olish raqami:2033980Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:07.04.2026Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:11 150 000.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:46360 - Shаkаr, shokolаd vа shаkаrli qаndolаt mаhsulotlаri ulgurji sаvdosiTashkiliy-huquqiy shakl:153 - Aksiyadorlik jamiyatiSOATO:1726283 - Toshkent shahri, Sirg‘ali tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari
QQS to'lovchisi turi:2 - Xususiy tashkilotlarKorxona kategoriyasi:3 - O'rta korxonaMulk shakli KFS:100Soliq rejimi:1 - QQSQQS sertifikati raqami:326070115796QQS sertifikatining holati:

Полное наименование:"RIZO-QANDOLAT" AKSIYADORLIK JAMIYATI
Дата регистрации:02.07.2020Регистрационный номер:2033980Дата перерегистрации:07.04.2026Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:11 150 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:46360 - Оптовая торговля сахаром, шоколадом и сахаристыми кондитерскими изделиямиОПФ:153 - Акционерное обществоСОАТО:1726283 - город Ташкент, Сергелийский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления
Тип налогоплательщика:2 - Частные предприятияКатегория предприятия:3 - Средний бизнесФорма собственности КФС:100 - ЧАСТНАЯ СОБСТВЕННОСТЬНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:326070115796Статус свидетельства НДС: