To'liq nomlanishi:"QORAKO'LDONMAXSULOTLARI" AKSIYADORLIK JAMIYATI
Ro'yxatdan o'tish sanasi:30.03.1995Ro'yxatga olish raqami:537Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:07.12.1995Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:600 000 000.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:10610 - Tegirmon-yormа sаnoаti mаhsulotlаri ishlаb chiqаrishTashkiliy-huquqiy shakl:153 - Aksiyadorlik jamiyatiSOATO:1706230 - Buxoro viloyati, Qorako‘l tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari
QQS to'lovchisi turi:1 - Davlatga aloqador tashkilotlarKorxona kategoriyasi:3 - O'rta korxonaMulk shakli KFS:100Soliq rejimi:1 - QQSQQS sertifikati raqami:306100008136QQS sertifikatining holati:

Полное наименование:"QORAKO'LDONMAXSULOTLARI" AKSIYADORLIK JAMIYATI
Дата регистрации:30.03.1995Регистрационный номер:537Дата перерегистрации:07.12.1995Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:600 000 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:10610 - Производство продуктов мукомольно-крупяной промышленностиОПФ:153 - Акционерное обществоСОАТО:1706230 - Бухарская область, Каракульский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления
Тип налогоплательщика:1 - Государственные организацииКатегория предприятия:3 - Средний бизнесФорма собственности КФС:100 - ЧАСТНАЯ СОБСТВЕННОСТЬНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:306100008136Статус свидетельства НДС: