To'liq nomlanishi:"GLASS DOOR" XUSUSIY KORXONA
Ro'yxatdan o'tish sanasi:10.01.2019Ro'yxatga olish raqami:663913Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:10.01.2019Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:82 000 000.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:47520 - Ixtisoslаshgаn do'konlаrdа mаydа-chuydа metаll buyumlаr, lok-bo'yoq mаteriаllаri vа shishаlаr chаkаnа sаvdosiTashkiliy-huquqiy shakl:110 - Xususiy korxonaSOATO:1726277 - Toshkent shahri, Shayxontoxur tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"GLASS DOOR" XUSUSIY KORXONA
Дата регистрации:10.01.2019Регистрационный номер:663913Дата перерегистрации:10.01.2019Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:82 000 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:47520 - Розничная торговля в специализированных магазинах скобяными изделиями, лакокрасочными материалами и стекломОПФ:110 - Частное предприятиеСОАТО:1726277 - город Ташкент, Шайхантахурский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления