To'liq nomlanishi:"GROUP FBS" MAS`ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:27.02.2019Ro'yxatga olish raqami:692959Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:30.05.2022Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:06.02.2026Ustav kapitalining hajmi:500 000.00 UZSHolati:Ixtiyoriy tugatish jarayonidaIT-Park rezidenti:
OKED:46140 - Mаshinаlаr, uskunаlаr, sаnoаt uskunаlаri, suv kemаlаri vа hаvo kemаlаri ulgurji sаvdosi bo'yichа аgentlаr fаoliyatiTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1726262 - Toshkent shahri, Uchtepa tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"GROUP FBS" MAS`ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:27.02.2019Регистрационный номер:692959Дата перерегистрации:30.05.2022Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:06.02.2026Размер уставного фонда:500 000.00 UZSСостояние:Находится на стадии ликвидацииРезидент IT-Park:
ОКЭД:46140 - Деятельность агентов по торговле машинами, оборудованием, промышленным оборудова-нием, морскими и воздушными судамиОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1726262 - город Ташкент, Учтепинский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления
( общества с ограниченной или дополнительной ответственностью)Налоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:326100037974Статус свидетельства НДС: