To'liq nomlanishi:"SEVASOY GRANIT" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:21.02.2018Ro'yxatga olish raqami:580874Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:14.11.2025Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:128 240 000.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:08110 - Qurilish vа pаrdozlаsh uchun tosh, ohаktosh, gips, bo'r vа slаnetslаr qаzib olishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1718236 - Samarqand viloyati, Urgut tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"SEVASOY GRANIT" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:21.02.2018Регистрационный номер:580874Дата перерегистрации:14.11.2025Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:128 240 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:08110 - Добыча отделочного и строительного камня, известняка, гипса, мела и сланцевОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1718236 - Самаркандская область, Ургутский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления
Тип налогоплательщика:2 - Частные предприятияКатегория предприятия:1 - МикрофирмаФорма собственности КФС:100 - ЧАСТНАЯ СОБСТВЕННОСТЬНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:318220041735Статус свидетельства НДС: