To'liq nomlanishi:"AFEL BAKERY" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:08.07.2019Ro'yxatga olish raqami:741665Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:08.07.2019Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:146 000 000.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatmayotganIT-Park rezidenti:
OKED:10820 - Kаkаo, shokolаd vа sershаkаr qаndolаt mаhsulotlаri ishlаb chiqаrishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1726266 - Toshkent shahri, Yunusobod tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"AFEL BAKERY" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:08.07.2019Регистрационный номер:741665Дата перерегистрации:08.07.2019Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:146 000 000.00 UZSСостояние:БездействующееРезидент IT-Park:
ОКЭД:10820 - Производство какао, шоколада и сахаристых кондитерских изделийОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1726266 - город Ташкент, Юнусабадский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления