To'liq nomlanishi:"JAZZ BROKING SERVIS" MAS`ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:17.02.2005Ro'yxatga olish raqami:000601-09Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:07.04.2022Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:16 607 269 880.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:52100 - Omborlаrgа joylаsh vа sаqlаsh ("o'zpaxtasanoat" ajning mintaqaviy paxta terminallaridan tashqari)Tashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1727233 - Toshkent viloyati, Quyichirchiq tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari
QQS to'lovchisi turi:2 - Xususiy tashkilotlarKorxona kategoriyasi:3 - O'rta korxonaMulk shakli KFS:142Soliq rejimi:1 - QQSQQS sertifikati raqami:327140171532QQS sertifikatining holati:

Дата регистрации:17.02.2005Регистрационный номер:000601-09Дата перерегистрации:07.04.2022Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:16 607 269 880.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:52100 - Складирование и хранение (кроме зональных хлопковых терминалов ао "узпахтасаноат")ОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1727233 - Ташкентская область, Куйичирчикский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления
( общества с ограниченной или дополнительной ответственностью)Налоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:327140171532Статус свидетельства НДС: