To'liq nomlanishi:"BUXORO MARKAZIY DEHQON BOZORI" AKSIYADORLIK JAMIYATI
Ro'yxatdan o'tish sanasi:02.02.2008Ro'yxatga olish raqami:170Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:02.02.2008Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:15 346 500 000.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:68201 - Sаvdoni tаshkil qilish uchun mаydonlаrni ijаrаgа berish vа boshqаrishTashkiliy-huquqiy shakl:153 - Aksiyadorlik jamiyatiSOATO:1706401 - Buxoro viloyati, BuxoroSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari
QQS to'lovchisi turi:1 - Davlatga aloqador tashkilotlarKorxona kategoriyasi:3 - O'rta korxonaMulk shakli KFS:144Soliq rejimi:1 - QQSQQS sertifikati raqami:306010105317QQS sertifikatining holati:

Дата регистрации:02.02.2008Регистрационный номер:170Дата перерегистрации:02.02.2008Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:15 346 500 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:68201 - Аренда и управление площадями для организации торговлиОПФ:153 - Акционерное обществоСОАТО:1706401 - Бухарская область, БухараСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления
Тип налогоплательщика:1 - Государственные организацииКатегория предприятия:3 - Средний бизнесФорма собственности КФС:144 - Собственность открытых акционерных обществНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:306010105317Статус свидетельства НДС: