To'liq nomlanishi:"SHOHIDON URUGCHILIGI AGRO CENTER QXK" ISHLAB CHIQARISH KOOPERATIVI
Ro'yxatdan o'tish sanasi:13.04.2020Ro'yxatga olish raqami:835115Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:18.03.2025Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:17 000 000.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:47760 - Ixtisoslаshgаn do'konlаrdа gullаr vа boshqа o'simliklаr, urug`lаr, o'g`itlаr, uy hаyvonlаri vа ulаr uchun ozuqаlаr chаkаnа sаvdosiTashkiliy-huquqiy shakl:170 - Ishlab chiqarish kooperativiSOATO:1714224 - Namangan viloyati, To‘raqo‘rg‘on tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Дата регистрации:13.04.2020Регистрационный номер:835115Дата перерегистрации:18.03.2025Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:17 000 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:47760 - Розничная торговля в специализированных магазинах цветами и другими растениями, семенами, удобрениями, домашними животными (питомцами) и кормом для нихОПФ:170 - Производственный кооперативСОАТО:1714224 - Наманганская область, Туракурганский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления