To'liq nomlanishi:"GREEN CITY TRAVELS" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:06.03.2020Ro'yxatga olish raqami:824908Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:06.03.2020Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:20.08.2025Ustav kapitalining hajmi:5 000 000.00 UZSHolati:Majburiy tugatilganIT-Park rezidenti:
OKED:79110 - Turistik аgentliklаr fаoliyatiTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1727249811 - Toshkent viloyati, Parkent tumani, ZarkentSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Дата регистрации:06.03.2020Регистрационный номер:824908Дата перерегистрации:06.03.2020Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:20.08.2025Размер уставного фонда:5 000 000.00 UZSСостояние:Ликвидировано в принудительном порядкеРезидент IT-Park:
ОКЭД:79110 - Деятельность туристских агентствОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1727249811 - Ташкентская область, Паркентский район, ЗаркентСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления