To'liq nomlanishi:"ISTOQLOL YONG'OQ EKSPORT" FERMER XO‘JALIGI
Ro'yxatdan o'tish sanasi:13.09.2017Ro'yxatga olish raqami:542989Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:13.09.2017Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:3 000 000.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:01240 - Dаnаkli vа po'choqli urug`i bo'lgаn mevаlаr etishtirishTashkiliy-huquqiy shakl:130 - Fermer xo'jaligiSOATO:1714207806 - Namangan viloyati, Kosonsoy tumani, QorasuvSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"ISTOQLOL YONG'OQ EKSPORT" FERMER XO‘JALIGI
Дата регистрации:13.09.2017Регистрационный номер:542989Дата перерегистрации:13.09.2017Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:3 000 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:01240 - Выращивание косточковых и семечковых плодовОПФ:130 - Фермерское хозяйствоСОАТО:1714207806 - Наманганская область, Касансайский район, КарасувСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления
Тип налогоплательщика:2 - Частные предприятияКатегория предприятия:1 - МикрофирмаФорма собственности КФС:100 - ЧАСТНАЯ СОБСТВЕННОСТЬНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:314080079863Статус свидетельства НДС: