To'liq nomlanishi:COLVIR SOFTWARE SOLUTIONS LTD
Ro'yxatdan o'tish sanasi:25.05.2020Ro'yxatga olish raqami:06/20-08/2Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:25.05.2020Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:Holati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:41100 - Qurilish loyihаlаrini ishlаb chiqishTashkiliy-huquqiy shakl:330 - Filial yoki vakolatxona sifatida rasmiylashtirilmagan alohida bo'linmaSOATO:1726273 - Toshkent shahri, Mirobod tumaniSOOGU:03873 - O'zbekiston Respublikasi Sog'liqni saqlash vazirligi

Полное наименование:COLVIR SOFTWARE SOLUTIONS LTD
Дата регистрации:25.05.2020Регистрационный номер:06/20-08/2Дата перерегистрации:25.05.2020Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:Состояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:41100 - Разработка строительных проектовОПФ:330 - Обособленное подразделение, не оформленное в качестве филиала или представительстваСОАТО:1726273 - город Ташкент, Мирабадский районСООГУ:03873 - Министерство здравоохранения Республики Узбекистан
(филиалов и отделений иностранных фирм)Налоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:350260175578Статус свидетельства НДС: