To'liq nomlanishi:"MEHRIGIYO GROUP" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:14.01.2020Ro'yxatga olish raqami:800746Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:14.01.2020Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:5 000 000.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:46370 - Qаhvа, choy, kаkаo vа zirаvorlаr ulgurji sаvdosiTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1730221 - Farg‘ona viloyati, Uchko‘prik tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Дата регистрации:14.01.2020Регистрационный номер:800746Дата перерегистрации:14.01.2020Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:5 000 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:46370 - Оптовая торговля кофе, чаем, какао и пряностямиОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1730221 - Ферганская область, Учкуприкский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления