To'liq nomlanishi:"TOZA SUV TAMINOT SERVIS" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:30.06.2020Ro'yxatga olish raqami:865667Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:30.06.2020Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:20.08.2025Ustav kapitalining hajmi:50 000 000.00 UZSHolati:Majburiy tugatilganIT-Park rezidenti:
OKED:36000 - Suvni yig`ish, qаytа ishlаsh vа tаqsimlаshTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1726287 - Toshkent shahri, Yakkasaroy tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Дата регистрации:30.06.2020Регистрационный номер:865667Дата перерегистрации:30.06.2020Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:20.08.2025Размер уставного фонда:50 000 000.00 сумСостояние:Ликвидировано в принудительном порядкеРезидент IT-Park:
ОКЭД:36000 - Сбор, обработка и распределение водыОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1726287 - город Ташкент, Яккасарайский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управленияОКПО:00000000