To'liq nomlanishi:"TURIZM VA TIBBIYOT UNIVERSITETI" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:12.07.2024Ro'yxatga olish raqami:2516535Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:16.06.2025Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:420 000 000.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:85420 - Oliy tа'limTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1708212 - Jizzax viloyati, Sharof Rashidov tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Дата регистрации:12.07.2024Регистрационный номер:2516535Дата перерегистрации:16.06.2025Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:420 000 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:85420 - Высшее образованиеОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1708212 - Джизакская область, Шароф Рашидовский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления