To'liq nomlanishi:"PROGRESS UYUSHMASI" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:10.04.1998Ro'yxatga olish raqami:10-000316Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:10.11.2025Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:23.01.2026Ustav kapitalining hajmi:73 000 000.00 UZSHolati:Boshqa korxona tarkibiga qo'shilganIT-Park rezidenti:
OKED:46471 - Mаishiy mebellаr vа gilаmlаr ulgurji sаvdosiTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1726266 - Toshkent shahri, Yunusobod tumaniSOOGU:01011 - Mahalliy hokimiyat organlari tomonidan ta'sis etilgan yuridik shaxslar

Дата регистрации:10.04.1998Регистрационный номер:10-000316Дата перерегистрации:10.11.2025Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:23.01.2026Размер уставного фонда:73 000 000.00 UZSСостояние:Прекратило деятельность при присоединенииРезидент IT-Park:
ОКЭД:46471 - Оптовая торговля бытовой мебелью и коврамиОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1726266 - город Ташкент, Юнусабадский районСООГУ:01011 - Юридические лица, учрежденные органами власти на местах