Тўлиқ номланиши:"TOYIR KAMOL BOBO 1917" FERMER XO‘JALIGI
Рўйхатдан ўтиш санаси:13.05.2025Рўйхатга олиш рақами:2817669Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Адлия вазиpлигиФаолиятни тугатиш санаси:Устав капитали ҳажми:1 000 000 000.00 UZSҲолати:Фаолият кўрсатаётган ҳамда солиқ мажбуриятларига эгаIT-Park резиденти:
ИФУТ:01452 - Қоракўл зотлилардан ташқари қўйларни кўпайтиришТашкилий-ҳуқуқий шакл:130 - Фермер хўжалигиМҲОБТ:1706207 - Бухоро вилояти, Бухоро туманиДБИДТ:79994 - Дaвлaт вa хўжaлик бoшқaруви oргaнлaри тaркибигa кирмaгaн тaдбиркoрлик субъeктлaри

Полное наименование:"TOYIR KAMOL BOBO 1917" FERMER XO‘JALIGI
Дата регистрации:13.05.2025Регистрационный номер:2817669Дата перерегистрации:Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:1 000 000 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:01452 - Разведение овец, кроме каракульских породОПФ:130 - Фермерское хозяйствоСОАТО:1706207 - Бухарская область, Бухарский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления