Тўлиқ номланиши:"INTIZOR OYBEKOVNA" XUSUSIY KORXONA
Рўйхатдан ўтиш санаси:13.05.2022Рўйхатга олиш рақами:1136859Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Давлат солиқ қўмитасиФаолиятни тугатиш санаси:30.12.2025Устав капитали ҳажми:2 000 000 000.00 UZSҲолати:Ихтиёрий тугатиш жараёнидаIT-Park резиденти:
ИФУТ:49410 - Автомобил транспортида юк ташишТашкилий-ҳуқуқий шакл:110 - Хусусий корхонаМҲОБТ:1710233 - Қашқадарё вилояти, Миришкор туманиДБИДТ:79994 - Дaвлaт вa хўжaлик бoшқaруви oргaнлaри тaркибигa кирмaгaн тaдбиркoрлик субъeктлaри

Полное наименование:"INTIZOR OYBEKOVNA" XUSUSIY KORXONA
Дата регистрации:13.05.2022Регистрационный номер:1136859Дата перерегистрации:Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:30.12.2025Размер уставного фонда:2 000 000 000.00 UZSСостояние:Находится на стадии ликвидацииРезидент IT-Park:
ОКЭД:49410 - Грузовые перевозки автомобильным транспортомОПФ:110 - Частное предприятиеСОАТО:1710233 - Кашкадарьинская область, Миришкорский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления