Тўлиқ номланиши:"RO'ZIQUL USMONOV" FERMER XO‘JALIGI
Рўйхатдан ўтиш санаси:06.07.2015Рўйхатга олиш рақами:810/15Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:30.03.2017Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Давлат солиқ қўмитасиФаолиятни тугатиш санаси:Устав капитали ҳажми:3 000 000.00 UZSҲолати:Фаолият кўрсатмаётган IT-Park резиденти:
ИФУТ:01161 - Пахта етиштиришТашкилий-ҳуқуқий шакл:130 - Фермер хўжалигиМҲОБТ:1710229871 - Қашқадарё вилояти, Косон тумани, ТинчликДБИДТ:79994 - Дaвлaт вa хўжaлик бoшқaруви oргaнлaри тaркибигa кирмaгaн тaдбиркoрлик субъeктлaри
Солиқ тўловчи тури:2 - Хусусий ташкилотларКорхона тоифаси:1 - Микро фирмаМулкчилик шакли:113Солиқ режими:0 - Айланмадан олинадиган солиқҚҚС гувохномаси рақами:ҚҚС гувохномаси ҳолати:

Полное наименование:"RO'ZIQUL USMONOV" FERMER XO‘JALIGI
Дата регистрации:06.07.2015Регистрационный номер:810/15Дата перерегистрации:30.03.2017Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:3 000 000.00 UZSСостояние:БездействующееРезидент IT-Park:
ОКЭД:01161 - Выращивание хлопчатникаОПФ:130 - Фермерское хозяйствоСОАТО:1710229871 - Кашкадарьинская область, Касанский район, ТинчликСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления