Тўлиқ номланиши:"OQQO'RG'ON AVTOREYS" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Рўйхатдан ўтиш санаси:09.01.2004Рўйхатга олиш рақами:2Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:25.11.2009Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Давлат солиқ қўмитасиФаолиятни тугатиш санаси:Устав капитали ҳажми:9 700 700.00 UZSҲолати:Фаолият кўрсатмаётган IT-Park резиденти:
ИФУТ:49410 - Автомобил транспортида юк ташишТашкилий-ҳуқуқий шакл:152 - Масъулияти чекланган ёки қўшимча масъулиятли жамиятМҲОБТ:1727206554 - Тошкент вилояти, Оққўрғон тумани, ОлимкентДБИДТ:79994 - Дaвлaт вa хўжaлик бoшқaруви oргaнлaри тaркибигa кирмaгaн тaдбиркoрлик субъeктлaри

Полное наименование:"OQQO'RG'ON AVTOREYS" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:09.01.2004Регистрационный номер:2Дата перерегистрации:25.11.2009Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:9 700 700.00 UZSСостояние:БездействующееРезидент IT-Park:
ОКЭД:49410 - Грузовые перевозки автомобильным транспортомОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1727206554 - Ташкентская область, Аккурганский район, АлимкентСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления