Рўйхатдан ўтиш санаси:25.04.2014Рўйхатга олиш рақами:55/2024Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:28.10.2014Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Давлат солиқ қўмитасиФаолиятни тугатиш санаси:20.08.2025Устав капитали ҳажми:3 844 000.00 UZSҲолати:Мажбурий тугатилганIT-Park резиденти:
ИФУТ:46900 - Ихтисослашмаган улгуржи савдоТашкилий-ҳуқуқий шакл:152 - Масъулияти чекланган ёки қўшимча масъулиятли жамиятМҲОБТ:1727206501 - Тошкент вилояти, Оққўрғон тумани, ОққўрғонДБИДТ:79994 - Дaвлaт вa хўжaлик бoшқaруви oргaнлaри тaркибигa кирмaгaн тaдбиркoрлик субъeктлaри

Дата регистрации:25.04.2014Регистрационный номер:55/2024Дата перерегистрации:28.10.2014Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:20.08.2025Размер уставного фонда:3 844 000.00 UZSСостояние:Ликвидировано в принудительном порядкеРезидент IT-Park:
ОКЭД:46900 - Оптовая неспециализированная торговляОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1727206501 - Ташкентская область, Аккурганский район, АккурганСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления