Рўйхатдан ўтиш санаси:31.10.2003Рўйхатга олиш рақами:1987358Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:04.06.2026Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Адлия вазиpлигиФаолиятни тугатиш санаси:Устав капитали ҳажми:121 368 990.00 UZSҲолати:Фаолият кўрсатаётган ҳамда солиқ мажбуриятларига эгаIT-Park резиденти:
ИФУТ:10111 - Қушхоналарда мол сўйишТашкилий-ҳуқуқий шакл:152 - Масъулияти чекланган ёки қўшимча масъулиятли жамиятМҲОБТ:1727220 - Тошкент вилояти, Бекобод туманиДБИДТ:01011 - Мaҳaллий ҳoкимият oргaнлaри тoмoнидaн тaъсис этилгaн юридик шaхслaр
Солиқ тўловчи тури:1 - Давлатга алоқадор ташкилотларКорхона тоифаси:2 - Кичик корхонаМулкчилик шакли:161Солиқ режими:1 - ҚҚСҚҚС гувохномаси рақами:327010150843ҚҚС гувохномаси ҳолати:

Дата регистрации:31.10.2003Регистрационный номер:1987358Дата перерегистрации:04.06.2026Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:121 368 990.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:10111 - Забой скота на скотобойне, обработка или расфасовка мясаОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1727220 - Ташкентская область, Бекабадский районСООГУ:01011 - Юридические лица, учрежденные органами власти на местах
Тип налогоплательщика:1 - Государственные организацииКатегория предприятия:2 - Малый бизнесФорма собственности КФС:161 - Собственность совместных предприятийНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:327010150843Статус свидетельства НДС: