Рўйхатдан ўтиш санаси:20.09.1996Рўйхатга олиш рақами:811Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:06.07.2022Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Давлат солиқ қўмитасиФаолиятни тугатиш санаси:Устав капитали ҳажми:Ҳолати:Фаолият кўрсатаётган ҳамда солиқ мажбуриятларига эгаIT-Park резиденти:
ИФУТ:70100 - Бош компаниялар фаолиятиТашкилий-ҳуқуқий шакл:260 - Юридик шахслар бирлашмаси (ассоциация, иттифоқ)МҲОБТ:1727239 - Тошкент вилояти, Юқоричирчиқ туманиДБИДТ:79974 - Нoдaвлaт нoтижoрaт тaшкилoтлaр
Солиқ тўловчи тури:1 - Давлатга алоқадор ташкилотларКорхона тоифаси:2 - Кичик корхонаМулкчилик шакли:100Солиқ режими:1 - ҚҚСҚҚС гувохномаси рақами:327230182260ҚҚС гувохномаси ҳолати:

Дата регистрации:20.09.1996Регистрационный номер:811Дата перерегистрации:06.07.2022Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:Состояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:70100 - Деятельность головных компанийОПФ:260 - Объединение юридических лиц (ассоциация, союз)СОАТО:1727239 - Ташкентская область, Юкоричирчикский районСООГУ:79974 - Негосударственные некоммерческие организации
Тип налогоплательщика:1 - Государственные организацииКатегория предприятия:2 - Малый бизнесФорма собственности КФС:100 - ЧАСТНАЯ СОБСТВЕННОСТЬНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:327230182260Статус свидетельства НДС: