Тўлиқ номланиши:"YOSHLIK AGRO KLASTER-2020" FERMER XO‘JALIGI
Рўйхатдан ўтиш санаси:22.01.2020Рўйхатга олиш рақами:804216Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:22.01.2020Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Давлат солиқ қўмитасиФаолиятни тугатиш санаси:Устав капитали ҳажми:1 000 000.00 UZSҲолати:Фаолият кўрсатаётган ҳамда солиқ мажбуриятларига эгаIT-Park резиденти:
ИФУТ:01111 - Донли екинлар (шолидан ташқари) етиштиришТашкилий-ҳуқуқий шакл:130 - Фермер хўжалигиМҲОБТ:1712234 - Навоий вилояти, Кармана туманиДБИДТ:79994 - Дaвлaт вa хўжaлик бoшқaруви oргaнлaри тaркибигa кирмaгaн тaдбиркoрлик субъeктлaри
Солиқ тўловчи тури:2 - Хусусий ташкилотларКорхона тоифаси:1 - Микро фирмаМулкчилик шакли:100Солиқ режими:1 - ҚҚСҚҚС гувохномаси рақами:312110121345ҚҚС гувохномаси ҳолати:

Полное наименование:"YOSHLIK AGRO KLASTER-2020" FERMER XO‘JALIGI
Дата регистрации:22.01.2020Регистрационный номер:804216Дата перерегистрации:22.01.2020Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:1 000 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:01111 - Выращивание зерновых культур (кроме риса)ОПФ:130 - Фермерское хозяйствоСОАТО:1712234 - Навоийская область, Карманинский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления
Тип налогоплательщика:2 - Частные предприятияКатегория предприятия:1 - МикрофирмаФорма собственности КФС:100 - ЧАСТНАЯ СОБСТВЕННОСТЬНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:312110121345Статус свидетельства НДС: