Тўлиқ номланиши:"360 CAPITAL" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Рўйхатдан ўтиш санаси:14.11.2019Рўйхатга олиш рақами:780248Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:14.11.2019Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Давлат солиқ қўмитасиФаолиятни тугатиш санаси:20.08.2025Устав капитали ҳажми:400 000 000.00 UZSҲолати:Мажбурий тугатилганIT-Park резиденти:
ИФУТ:23520 - Оҳак ва қурилиш учун гипс ишлаб чиқаришТашкилий-ҳуқуқий шакл:152 - Масъулияти чекланган ёки қўшимча масъулиятли жамиятМҲОБТ:1712234551 - Навоий вилояти, Кармана тумани, КарманаДБИДТ:79994 - Дaвлaт вa хўжaлик бoшқaруви oргaнлaри тaркибигa кирмaгaн тaдбиркoрлик субъeктлaри

Полное наименование:"360 CAPITAL" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:14.11.2019Регистрационный номер:780248Дата перерегистрации:14.11.2019Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:20.08.2025Размер уставного фонда:400 000 000.00 UZSСостояние:Ликвидировано в принудительном порядкеРезидент IT-Park:
ОКЭД:23520 - Производство извести и строительного гипсаОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1712234551 - Навоийская область, Карманинский район, КарманаСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления