Рўйхатдан ўтиш санаси:03.01.2020Рўйхатга олиш рақами:796442Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:03.01.2020Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Давлат солиқ қўмитасиФаолиятни тугатиш санаси:16.06.2022Устав капитали ҳажми:827 415 399.00 UZSҲолати:Бошқа корхона таркибига қўшилганIT-Park резиденти:
ИФУТ:47540 - Ихтисослашган дўконларда маиший електр товарлари чакана савдосиТашкилий-ҳуқуқий шакл:152 - Масъулияти чекланган ёки қўшимча масъулиятли жамиятМҲОБТ:1726290 - Тошкент шаҳри, Яшнобод туманиДБИДТ:79994 - Дaвлaт вa хўжaлик бoшқaруви oргaнлaри тaркибигa кирмaгaн тaдбиркoрлик субъeктлaри

Полное наименование:"LAIMA LED" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:03.01.2020Регистрационный номер:796442Дата перерегистрации:03.01.2020Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:16.06.2022Размер уставного фонда:827 415 399.00 UZSСостояние:Прекратило деятельность при присоединенииРезидент IT-Park:
ОКЭД:47540 - Розничная торговля в специализированных магазинах бытовыми электротоварамиОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1726290 - город Ташкент, Яшнободский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления