Рўйхатдан ўтиш санаси:23.02.2017Рўйхатга олиш рақами:011642-04Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:14.11.2024Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Адлия вазиpлигиФаолиятни тугатиш санаси:08.01.2025Устав капитали ҳажми:20 000 000.00 UZSҲолати:Бошқа корхона таркибига қўшилганIT-Park резиденти:
ИФУТ:46471 - Маиший мебеллар ва гиламлар улгуржи савдосиТашкилий-ҳуқуқий шакл:152 - Масъулияти чекланган ёки қўшимча масъулиятли жамиятМҲОБТ:1726277 - Тошкент шаҳри, Шайхонтохур туманиДБИДТ:79994 - Дaвлaт вa хўжaлик бoшқaруви oргaнлaри тaркибигa кирмaгaн тaдбиркoрлик субъeктлaри

Дата регистрации:23.02.2017Регистрационный номер:011642-04Дата перерегистрации:14.11.2024Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:08.01.2025Размер уставного фонда:20 000 000.00 UZSСостояние:Прекратило деятельность при присоединенииРезидент IT-Park:
ОКЭД:46471 - Оптовая торговля бытовой мебелью и коврамиОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1726277 - город Ташкент, Шайхантахурский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления