Рўйхатдан ўтиш санаси:29.04.2025Рўйхатга олиш рақами:2805148Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Адлия вазиpлигиФаолиятни тугатиш санаси:Устав капитали ҳажми:100 000 000.00 UZSҲолати:Фаолият кўрсатаётган ҳамда солиқ мажбуриятларига эгаIT-Park резиденти:
ИФУТ:23990 - Бошқа тоифаларга киритилмаган нометалл минерал маҳсулотлар ишлаб чиқаришТашкилий-ҳуқуқий шакл:152 - Масъулияти чекланган ёки қўшимча масъулиятли жамиятМҲОБТ:1727259 - Тошкент вилояти, Янгийўл туманиДБИДТ:79994 - Дaвлaт вa хўжaлик бoшқaруви oргaнлaри тaркибигa кирмaгaн тaдбиркoрлик субъeктлaри

Дата регистрации:29.04.2025Регистрационный номер:2805148Дата перерегистрации:Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:100 000 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:23990 - Производство прочей неметаллической минеральной продукции, не включенной в другие категорииОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1727259 - Ташкентская область, Янгиюльский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления