Рўйхатдан ўтиш санаси:20.01.2023Рўйхатга олиш рақами:2061013Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:27.02.2026Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Адлия вазиpлигиФаолиятни тугатиш санаси:Устав капитали ҳажми:500 000.00 UZSҲолати:Фаолият кўрсатаётган ҳамда солиқ мажбуриятларига эгаIT-Park резиденти:
ИФУТ:85320 - Техник ва профессионал ўрта таълимТашкилий-ҳуқуқий шакл:152 - Масъулияти чекланган ёки қўшимча масъулиятли жамиятМҲОБТ:1726290 - Тошкент шаҳри, Яшнобод туманиДБИДТ:79994 - Дaвлaт вa хўжaлик бoшқaруви oргaнлaри тaркибигa кирмaгaн тaдбиркoрлик субъeктлaри

Дата регистрации:20.01.2023Регистрационный номер:2061013Дата перерегистрации:27.02.2026Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:500 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:85320 - Техническое и профессиональное среднее образованиеОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1726290 - город Ташкент, Яшнободский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления