Рўйхатдан ўтиш санаси:27.02.2008Рўйхатга олиш рақами:842Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:27.02.2008Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Давлат солиқ қўмитасиФаолиятни тугатиш санаси:Устав капитали ҳажми:300 000.00 UZSҲолати:Фаолият кўрсатаётган ҳамда солиқ мажбуриятларига эгаIT-Park резиденти:
ИФУТ:24330 - Совуқ ҳолда қолиплаш ва фалтсовка қилишТашкилий-ҳуқуқий шакл:152 - Масъулияти чекланган ёки қўшимча масъулиятли жамиятМҲОБТ:1727401 - Тошкент вилояти, НурафшонДБИДТ:07154 - "Ўзқурилишмaтeриaллaри" акциядoрлик кoмпaнияси
Солиқ тўловчи тури:2 - Хусусий ташкилотларКорхона тоифаси:3 - Ўрта корхонаМулкчилик шакли:161Солиқ режими:1 - ҚҚСҚҚС гувохномаси рақами:326070002207ҚҚС гувохномаси ҳолати:

Полное наименование:"PANELPLAST" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:27.02.2008Регистрационный номер:842Дата перерегистрации:27.02.2008Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:300 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:24330 - Холодная формовка или фальцовкаОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1727401 - Ташкентская область, НурафшонСООГУ:07154 - Акционеpная компания "Узстpойматеpиалы"
Тип налогоплательщика:2 - Частные предприятияКатегория предприятия:3 - Средний бизнесФорма собственности КФС:161 - Собственность совместных предприятийНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:326070002207Статус свидетельства НДС: