Рўйхатдан ўтиш санаси:19.01.2012Рўйхатга олиш рақами:00331006Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:28.06.2021Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Давлат солиқ қўмитасиФаолиятни тугатиш санаси:Устав капитали ҳажми:2 378 117 632.48 UZSҲолати:Фаолият кўрсатаётган ҳамда солиқ мажбуриятларига эгаIT-Park резиденти:
ИФУТ:13950 - Кийимдан ташқари нотўқима маҳсулотлар ишлаб чиқаришТашкилий-ҳуқуқий шакл:152 - Масъулияти чекланган ёки қўшимча масъулиятли жамиятМҲОБТ:1726292 - Тошкент шаҳри, Янгиҳаёт туманиДБИДТ:07154 - "Ўзқурилишмaтeриaллaри" акциядoрлик кoмпaнияси
Солиқ тўловчи тури:2 - Хусусий ташкилотларКорхона тоифаси:3 - Ўрта корхонаМулкчилик шакли:161Солиқ режими:1 - ҚҚСҚҚС гувохномаси рақами:326070000878ҚҚС гувохномаси ҳолати:

Полное наименование:"ALES POLIIZOL" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:19.01.2012Регистрационный номер:00331006Дата перерегистрации:28.06.2021Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:2 378 117 632.48 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:13950 - Производство нетканых изделий, за исключением одеждыОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1726292 - город Ташкент, Янгихаётский районСООГУ:07154 - Акционеpная компания "Узстpойматеpиалы"
Тип налогоплательщика:2 - Частные предприятияКатегория предприятия:3 - Средний бизнесФорма собственности КФС:161 - Собственность совместных предприятийНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:326070000878Статус свидетельства НДС: