Рўйхатдан ўтиш санаси:25.03.2017Рўйхатга олиш рақами:24Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:21.07.2025Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Адлия вазиpлигиФаолиятни тугатиш санаси:Устав капитали ҳажми:58 865 000.00 UZSҲолати:Фаолият кўрсатаётган ҳамда солиқ мажбуриятларига эгаIT-Park резиденти:
ИФУТ:68201 - Савдони ташкил қилиш учун майдонларни ижарага бериш ва бошқаришТашкилий-ҳуқуқий шакл:152 - Масъулияти чекланган ёки қўшимча масъулиятли жамиятМҲОБТ:1727413 - Тошкент вилояти, БекободДБИДТ:01011 - Мaҳaллий ҳoкимият oргaнлaри тoмoнидaн тaъсис этилгaн юридик шaхслaр
Солиқ тўловчи тури:1 - Давлатга алоқадор ташкилотларКорхона тоифаси:2 - Кичик корхонаМулкчилик шакли:100Солиқ режими:1 - ҚҚСҚҚС гувохномаси рақами:327170090881ҚҚС гувохномаси ҳолати:

Дата регистрации:25.03.2017Регистрационный номер:24Дата перерегистрации:21.07.2025Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:58 865 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:68201 - Аренда и управление площадями для организации торговлиОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1727413 - Ташкентская область, БекабадСООГУ:01011 - Юридические лица, учрежденные органами власти на местах
Тип налогоплательщика:1 - Государственные организацииКатегория предприятия:2 - Малый бизнесФорма собственности КФС:100 - ЧАСТНАЯ СОБСТВЕННОСТЬНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:327170090881Статус свидетельства НДС: