Рўйхатдан ўтиш санаси:06.05.2017Рўйхатга олиш рақами:6764Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:06.05.2017Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Давлат солиқ қўмитасиФаолиятни тугатиш санаси:Устав капитали ҳажми:330 625 483.00 UZSҲолати:Фаолият кўрсатаётган ҳамда солиқ мажбуриятларига эгаIT-Park резиденти:
ИФУТ:68202 - Yashаshgа yaroqsiz joylаrni ijаrаgа berish vа boshqаrishТашкилий-ҳуқуқий шакл:152 - Масъулияти чекланган ёки қўшимча масъулиятли жамиятМҲОБТ:1727237875 - Тошкент вилояти, Зангиота тумани, ЭркинДБИДТ:01011 - Мaҳaллий ҳoкимият oргaнлaри тoмoнидaн тaъсис этилгaн юридик шaхслaр
Солиқ тўловчи тури:1 - Давлатга алоқадор ташкилотларКорхона тоифаси:2 - Кичик корхонаМулкчилик шакли:100Солиқ режими:1 - ҚҚСҚҚС гувохномаси рақами:327040092905ҚҚС гувохномаси ҳолати:

Дата регистрации:06.05.2017Регистрационный номер:6764Дата перерегистрации:06.05.2017Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:330 625 483.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:68202 - Аренда и управление нежилыми помещениямиОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1727237875 - Ташкентская область, Зангиатинский район, ЭркинСООГУ:01011 - Юридические лица, учрежденные органами власти на местах
Тип налогоплательщика:1 - Государственные организацииКатегория предприятия:2 - Малый бизнесФорма собственности КФС:100 - ЧАСТНАЯ СОБСТВЕННОСТЬНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:327040092905Статус свидетельства НДС: