Рўйхатдан ўтиш санаси:28.03.2018Рўйхатга олиш рақами:1967238Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:03.04.2023Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Адлия вазиpлигиФаолиятни тугатиш санаси:16.05.2023Устав капитали ҳажми:526 539 600.00 UZSҲолати:Бошқа корхона таркибига қўшилганIT-Park резиденти:
ИФУТ:23310 - Керамик қоплама ва плиталар ишлаб чиқаришТашкилий-ҳуқуқий шакл:152 - Масъулияти чекланган ёки қўшимча масъулиятли жамиятМҲОБТ:1726287 - Тошкент шаҳри, Яккасарой туманиДБИДТ:79994 - Дaвлaт вa хўжaлик бoшқaруви oргaнлaри тaркибигa кирмaгaн тaдбиркoрлик субъeктлaри

Дата регистрации:28.03.2018Регистрационный номер:1967238Дата перерегистрации:03.04.2023Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:16.05.2023Размер уставного фонда:526 539 600.00 UZSСостояние:Прекратило деятельность при присоединенииРезидент IT-Park:
ОКЭД:23310 - Производство керамических покрытий и плитОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1726287 - город Ташкент, Яккасарайский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления