Рўйхатдан ўтиш санаси:06.05.2017Рўйхатга олиш рақами:6380Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:20.05.2017Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Давлат солиқ қўмитасиФаолиятни тугатиш санаси:Устав капитали ҳажми:5 083 630 670.00 UZSҲолати:Фаолият кўрсатаётган ҳамда солиқ мажбуриятларига эгаIT-Park резиденти:
ИФУТ:01499 - Бошқа тоифаларга киритилмаган ҳайвонларни кўпайтиришТашкилий-ҳуқуқий шакл:152 - Масъулияти чекланган ёки қўшимча масъулиятли жамиятМҲОБТ:1718224 - Самарқанд вилояти, Паяриқ туманиДБИДТ:79994 - Дaвлaт вa хўжaлик бoшқaруви oргaнлaри тaркибигa кирмaгaн тaдбиркoрлик субъeктлaри
Солиқ тўловчи тури:2 - Хусусий ташкилотларКорхона тоифаси:2 - Кичик корхонаМулкчилик шакли:100Солиқ режими:1 - ҚҚСҚҚС гувохномаси рақами:318170084256ҚҚС гувохномаси ҳолати:

Дата регистрации:06.05.2017Регистрационный номер:6380Дата перерегистрации:20.05.2017Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:5 083 630 670.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:01499 - Разведение прочих животных, не включенных в другие категорииОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1718224 - Самаркандская область, Пайарыкский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления
Тип налогоплательщика:2 - Частные предприятияКатегория предприятия:2 - Малый бизнесФорма собственности КФС:100 - ЧАСТНАЯ СОБСТВЕННОСТЬНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:318170084256Статус свидетельства НДС: