Тўлиқ номланиши:"KOSON SARA BUG'DOY-DON" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Рўйхатдан ўтиш санаси:02.08.2019Рўйхатга олиш рақами:748888Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:02.08.2019Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Давлат солиқ қўмитасиФаолиятни тугатиш санаси:17.06.2022Устав капитали ҳажми:300 000 000.00 UZSҲолати:Бошқа корхона таркибига қўшилганIT-Park резиденти:
ИФУТ:01111 - Донли екинлар (шолидан ташқари) етиштиришТашкилий-ҳуқуқий шакл:152 - Масъулияти чекланган ёки қўшимча масъулиятли жамиятМҲОБТ:1710229 - Қашқадарё вилояти, Косон туманиДБИДТ:79994 - Дaвлaт вa хўжaлик бoшқaруви oргaнлaри тaркибигa кирмaгaн тaдбиркoрлик субъeктлaри

Дата регистрации:02.08.2019Регистрационный номер:748888Дата перерегистрации:02.08.2019Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:17.06.2022Размер уставного фонда:300 000 000.00 UZSСостояние:Прекратило деятельность при присоединенииРезидент IT-Park:
ОКЭД:01111 - Выращивание зерновых культур (кроме риса)ОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1710229 - Кашкадарьинская область, Касанский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления