Рўйхатдан ўтиш санаси:18.07.2011Рўйхатга олиш рақами:007154-08Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:13.07.2011Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Давлат солиқ қўмитасиФаолиятни тугатиш санаси:Устав капитали ҳажми:185 600 500.00 UZSҲолати:Фаолият кўрсатаётган ҳамда солиқ мажбуриятларига эгаIT-Park резиденти:
ИФУТ:59120 - Кино- видеофилмлар ва телевизион дастурларни ишлаб чиқаришдан кейинги босқичТашкилий-ҳуқуқий шакл:152 - Масъулияти чекланган ёки қўшимча масъулиятли жамиятМҲОБТ:1726294 - Тошкент шаҳри, Чилонзор туманиДБИДТ:79994 - Дaвлaт вa хўжaлик бoшқaруви oргaнлaри тaркибигa кирмaгaн тaдбиркoрлик субъeктлaри

Полное наименование:"OCHUN-ODINA-ORAZ" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:18.07.2011Регистрационный номер:007154-08Дата перерегистрации:13.07.2011Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:185 600 500.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:59120 - Постпроизводственный этап изготовления кино- видеофильмов, и телевизионных программОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1726294 - город Ташкент, Чиланзарский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления