Рўйхатдан ўтиш санаси:26.09.2019Рўйхатга олиш рақами:764457Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:23.10.2023Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Адлия вазиpлигиФаолиятни тугатиш санаси:03.11.2023Устав капитали ҳажми:17 516 644 700.37 UZSҲолати:Бошқа корхона таркибига қўшилганIT-Park резиденти:
ИФУТ:41202 - Яшаш учун мўлжалланмаган бинолар қуришТашкилий-ҳуқуқий шакл:152 - Масъулияти чекланган ёки қўшимча масъулиятли жамиятМҲОБТ:1718233 - Самарқанд вилояти, Самарқанд туманиДБИДТ:79994 - Дaвлaт вa хўжaлик бoшқaруви oргaнлaри тaркибигa кирмaгaн тaдбиркoрлик субъeктлaри

Полное наименование:"INNOCRAFT" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:26.09.2019Регистрационный номер:764457Дата перерегистрации:23.10.2023Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:03.11.2023Размер уставного фонда:17 516 644 700.37 UZSСостояние:Прекратило деятельность при присоединенииРезидент IT-Park:
ОКЭД:41202 - Строительство нежилых зданийОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1718233 - Самаркандская область, Самаркандский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления