Рўйхатдан ўтиш санаси:27.05.2019Рўйхатга олиш рақами:727486Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:28.04.2022Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Адлия вазиpлигиФаолиятни тугатиш санаси:14.04.2025Устав капитали ҳажми:168 225 000.00 UZSҲолати:Банкротлик асосида тугатилганIT-Park резиденти:
ИФУТ:46310 - Мевалар ва сабзавотлар улгуржи савдосиТашкилий-ҳуқуқий шакл:152 - Масъулияти чекланган ёки қўшимча масъулиятли жамиятМҲОБТ:1706232 - Бухоро вилояти, Қоровулбозор туманиДБИДТ:79994 - Дaвлaт вa хўжaлик бoшқaруви oргaнлaри тaркибигa кирмaгaн тaдбиркoрлик субъeктлaри
Солиқ тўловчи тури:2 - Хусусий ташкилотларКорхона тоифаси:1 - Микро фирмаМулкчилик шакли:142Солиқ режими:1 - ҚҚСҚҚС гувохномаси рақами:306140075217ҚҚС гувохномаси ҳолати:

Дата регистрации:27.05.2019Регистрационный номер:727486Дата перерегистрации:28.04.2022Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:14.04.2025Размер уставного фонда:168 225 000.00 UZSСостояние:Ликвидировано вследствие банкротстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:46310 - Оптовая торговля фруктами и овощамиОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1706232 - Бухарская область, Караулбазарский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления
( общества с ограниченной или дополнительной ответственностью)Налоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:306140075217Статус свидетельства НДС: