Рўйхатдан ўтиш санаси:02.04.2025Рўйхатга олиш рақами:2777207Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Адлия вазиpлигиФаолиятни тугатиш санаси:Устав капитали ҳажми:500 000 000.00 UZSҲолати:Фаолият кўрсатмаётган IT-Park резиденти:
ИФУТ:32120 - Заргарлик буюмлари ва шу каби буюмлар ишлаб чиқаришТашкилий-ҳуқуқий шакл:152 - Масъулияти чекланган ёки қўшимча масъулиятли жамиятМҲОБТ:1727413 - Тошкент вилояти, БекободДБИДТ:79994 - Дaвлaт вa хўжaлик бoшқaруви oргaнлaри тaркибигa кирмaгaн тaдбиркoрлик субъeктлaри
Солиқ тўловчи тури:2 - Хусусий ташкилотларКорхона тоифаси:1 - Микро фирмаМулкчилик шакли:161Солиқ режими:1 - ҚҚСҚҚС гувохномаси рақами:ҚҚС гувохномаси ҳолати:

Дата регистрации:02.04.2025Регистрационный номер:2777207Дата перерегистрации:Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:500 000 000.00 UZSСостояние:БездействующееРезидент IT-Park:
ОКЭД:32120 - Производство ювелирных изделий и аналогичных изделийОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1727413 - Ташкентская область, БекабадСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления