Рўйхатдан ўтиш санаси:26.04.2017Рўйхатга олиш рақами:4536Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:21.04.2017Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Давлат солиқ қўмитасиФаолиятни тугатиш санаси:Устав капитали ҳажми:132 723 000.00 UZSҲолати:Фаолият кўрсатаётган ҳамда солиқ мажбуриятларига эгаIT-Park резиденти:
ИФУТ:45203 - Автомобилларни ювишТашкилий-ҳуқуқий шакл:152 - Масъулияти чекланган ёки қўшимча масъулиятли жамиятМҲОБТ:1727259553 - Тошкент вилояти, Янгийўл тумани, ГулбаҳорДБИДТ:79994 - Дaвлaт вa хўжaлик бoшқaруви oргaнлaри тaркибигa кирмaгaн тaдбиркoрлик субъeктлaри

Дата регистрации:26.04.2017Регистрационный номер:4536Дата перерегистрации:21.04.2017Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:132 723 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:45203 - Мойка, полировка автомобилей и аналогичная деятельностьОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1727259553 - Ташкентская область, Янгиюльский район, ГульбахорСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления