Тўлиқ номланиши:"YANGIYO'L-SAVDO KOMPLEKSI" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Рўйхатдан ўтиш санаси:17.10.2003Рўйхатга олиш рақами:36Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:27.11.2024Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Адлия вазиpлигиФаолиятни тугатиш санаси:Устав капитали ҳажми:108 428 000.00 UZSҲолати:Фаолият кўрсатаётган ҳамда солиқ мажбуриятларига эгаIT-Park резиденти:
ИФУТ:41202 - Яшаш учун мўлжалланмаган бинолар қуришТашкилий-ҳуқуқий шакл:152 - Масъулияти чекланган ёки қўшимча масъулиятли жамиятМҲОБТ:1727424 - Тошкент вилояти, ЯнгийўлДБИДТ:01011 - Мaҳaллий ҳoкимият oргaнлaри тoмoнидaн тaъсис этилгaн юридик шaхслaр
Солиқ тўловчи тури:1 - Давлатга алоқадор ташкилотларКорхона тоифаси:2 - Кичик корхонаМулкчилик шакли:161Солиқ режими:1 - ҚҚСҚҚС гувохномаси рақами:327220091138ҚҚС гувохномаси ҳолати:

Дата регистрации:17.10.2003Регистрационный номер:36Дата перерегистрации:27.11.2024Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:108 428 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:41202 - Строительство нежилых зданийОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1727424 - Ташкентская область, ЯнгиюльСООГУ:01011 - Юридические лица, учрежденные органами власти на местах
Тип налогоплательщика:1 - Государственные организацииКатегория предприятия:2 - Малый бизнесФорма собственности КФС:161 - Собственность совместных предприятийНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:327220091138Статус свидетельства НДС: