Тўлиқ номланиши:"CHIG`IRIQ BIZNES" MAS`ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Рўйхатдан ўтиш санаси:15.09.2012Рўйхатга олиш рақами:1991572Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:06.01.2024Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Давлат солиқ қўмитасиФаолиятни тугатиш санаси:Устав капитали ҳажми:117 560 612.00 UZSҲолати:Фаолият кўрсатаётган ҳамда солиқ мажбуриятларига эгаIT-Park резиденти:
ИФУТ:08120 - Очиқ шағал ва қум конларини ишлашТашкилий-ҳуқуқий шакл:152 - Масъулияти чекланган ёки қўшимча масъулиятли жамиятМҲОБТ:1727401 - Тошкент вилояти, НурафшонДБИДТ:79994 - Дaвлaт вa хўжaлик бoшқaруви oргaнлaри тaркибигa кирмaгaн тaдбиркoрлик субъeктлaри

Полное наименование:"CHIG`IRIQ BIZNES" MAS`ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:15.09.2012Регистрационный номер:1991572Дата перерегистрации:06.01.2024Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:117 560 612.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:08120 - Разработка гравийных и песчаных карьеровОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1727401 - Ташкентская область, НурафшонСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления