Рўйхатдан ўтиш санаси:10.02.2021Рўйхатга олиш рақами:949718Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:10.07.2025Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Адлия вазиpлигиФаолиятни тугатиш санаси:Устав капитали ҳажми:659 446 000.00 UZSҲолати:Фаолият кўрсатаётган ҳамда солиқ мажбуриятларига эгаIT-Park резиденти:
ИФУТ:41201 - Қурилиш (бино ва иншоотлар)Ташкилий-ҳуқуқий шакл:152 - Масъулияти чекланган ёки қўшимча масъулиятли жамиятМҲОБТ:1727424 - Тошкент вилояти, ЯнгийўлДБИДТ:79994 - Дaвлaт вa хўжaлик бoшқaруви oргaнлaри тaркибигa кирмaгaн тaдбиркoрлик субъeктлaри

Дата регистрации:10.02.2021Регистрационный номер:949718Дата перерегистрации:10.07.2025Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:659 446 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:41201 - Строительство жилых зданийОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1727424 - Ташкентская область, ЯнгиюльСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления