Тўлиқ номланиши:"SAHOVAT AGRO INVEST" FERMER XO‘JALIGI
Рўйхатдан ўтиш санаси:23.06.2006Рўйхатга олиш рақами:1173Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:11.01.2024Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Адлия вазиpлигиФаолиятни тугатиш санаси:Устав капитали ҳажми:6 982 127 350.00 UZSҲолати:Фаолият кўрсатаётган ҳамда солиқ мажбуриятларига эгаIT-Park резиденти:
ИФУТ:01240 - Данакли ва пўчоқли уруғи бўлган мевалар етиштиришТашкилий-ҳуқуқий шакл:130 - Фермер хўжалигиМҲОБТ:1718233 - Самарқанд вилояти, Самарқанд туманиДБИДТ:79994 - Дaвлaт вa хўжaлик бoшқaруви oргaнлaри тaркибигa кирмaгaн тaдбиркoрлик субъeктлaри
Солиқ тўловчи тури:2 - Хусусий ташкилотларКорхона тоифаси:2 - Кичик корхонаМулкчилик шакли:100Солиқ режими:1 - ҚҚСҚҚС гувохномаси рақами:318200062239ҚҚС гувохномаси ҳолати:

Полное наименование:"SAHOVAT AGRO INVEST" FERMER XO‘JALIGI
Дата регистрации:23.06.2006Регистрационный номер:1173Дата перерегистрации:11.01.2024Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:6 982 127 350.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:01240 - Выращивание косточковых и семечковых плодовОПФ:130 - Фермерское хозяйствоСОАТО:1718233 - Самаркандская область, Самаркандский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления
Тип налогоплательщика:2 - Частные предприятияКатегория предприятия:2 - Малый бизнесФорма собственности КФС:100 - ЧАСТНАЯ СОБСТВЕННОСТЬНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:318200062239Статус свидетельства НДС: