Тўлиқ номланиши:"L'ETO L'ETO" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Рўйхатдан ўтиш санаси:08.11.2004Рўйхатга олиш рақами:1658Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:08.11.2004Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Давлат солиқ қўмитасиФаолиятни тугатиш санаси:Устав капитали ҳажми:131 950 356.00 UZSҲолати:Фаолият кўрсатаётган ҳамда солиқ мажбуриятларига эгаIT-Park резиденти:
ИФУТ:56100 - Ресторанлар ва озиқ-овқат маҳсулотлари етказиш бўйича хизматларТашкилий-ҳуқуқий шакл:152 - Масъулияти чекланган ёки қўшимча масъулиятли жамиятМҲОБТ:1727407 - Тошкент вилояти, АнгренДБИДТ:79994 - Дaвлaт вa хўжaлик бoшқaруви oргaнлaри тaркибигa кирмaгaн тaдбиркoрлик субъeктлaри

Полное наименование:"L'ETO L'ETO" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:08.11.2004Регистрационный номер:1658Дата перерегистрации:08.11.2004Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:131 950 356.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:56100 - Рестораны и услуги по доставке продуктов питанияОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1727407 - Ташкентская область, АнгренСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления