Рўйхатдан ўтиш санаси:14.12.2018Рўйхатга олиш рақами:656693Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:14.12.2018Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Давлат солиқ қўмитасиФаолиятни тугатиш санаси:Устав капитали ҳажми:7 481 376 000.00 UZSҲолати:Фаолият кўрсатаётган ҳамда солиқ мажбуриятларига эгаIT-Park резиденти:
ИФУТ:20410 - Совун ва ювиш воситалариТашкилий-ҳуқуқий шакл:152 - Масъулияти чекланган ёки қўшимча масъулиятли жамиятМҲОБТ:1712401 - Навоий вилояти, НавоийДБИДТ:79994 - Дaвлaт вa хўжaлик бoшқaруви oргaнлaри тaркибигa кирмaгaн тaдбиркoрлик субъeктлaри

Полное наименование:"UZ-SERVINA" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:14.12.2018Регистрационный номер:656693Дата перерегистрации:14.12.2018Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:7 481 376 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:20410 - Производство мыла и моющих средств, чистящих и полирующих препаратовОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1712401 - Навоийская область, НавоиСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления