Рўйхатдан ўтиш санаси:06.06.2017Рўйхатга олиш рақами:524047Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:06.06.2017Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Давлат солиқ қўмитасиФаолиятни тугатиш санаси:Устав капитали ҳажми:10 000 000.00 UZSҲолати:Фаолият кўрсатаётган ҳамда солиқ мажбуриятларига эгаIT-Park резиденти:
ИФУТ:41201 - Қурилиш (бино ва иншоотлар)Ташкилий-ҳуқуқий шакл:152 - Масъулияти чекланган ёки қўшимча масъулиятли жамиятМҲОБТ:1712234 - Навоий вилояти, Кармана туманиДБИДТ:79994 - Дaвлaт вa хўжaлик бoшқaруви oргaнлaри тaркибигa кирмaгaн тaдбиркoрлик субъeктлaри

Дата регистрации:06.06.2017Регистрационный номер:524047Дата перерегистрации:06.06.2017Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:10 000 000.00 сумСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:41201 - Строительство жилых зданийОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1712234 - Навоийская область, Карманинский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управленияОКПО:00000000