Рўйхатдан ўтиш санаси:17.09.2010Рўйхатга олиш рақами:26Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:18.08.2011Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Давлат солиқ қўмитасиФаолиятни тугатиш санаси:Устав капитали ҳажми:946 059 667.00 UZSҲолати:Фаолият кўрсатаётган ҳамда солиқ мажбуриятларига эгаIT-Park резиденти:
ИФУТ:68202 - Yashаshgа yaroqsiz joylаrni ijаrаgа berish vа boshqаrishТашкилий-ҳуқуқий шакл:152 - Масъулияти чекланган ёки қўшимча масъулиятли жамиятМҲОБТ:1727256501 - Тошкент вилояти, Чиноз тумани, ЧинозДБИДТ:01011 - Мaҳaллий ҳoкимият oргaнлaри тoмoнидaн тaъсис этилгaн юридик шaхслaр
Солиқ тўловчи тури:1 - Давлатга алоқадор ташкилотларКорхона тоифаси:2 - Кичик корхонаМулкчилик шакли:100Солиқ режими:1 - ҚҚСҚҚС гувохномаси рақами:327130090359ҚҚС гувохномаси ҳолати:

Дата регистрации:17.09.2010Регистрационный номер:26Дата перерегистрации:18.08.2011Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:946 059 667.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:68202 - Аренда и управление нежилыми помещениямиОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1727256501 - Ташкентская область, Чиназский район, ЧиназСООГУ:01011 - Юридические лица, учрежденные органами власти на местах
Тип налогоплательщика:1 - Государственные организацииКатегория предприятия:2 - Малый бизнесФорма собственности КФС:100 - ЧАСТНАЯ СОБСТВЕННОСТЬНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:327130090359Статус свидетельства НДС: