To'liq nomlanishi:"WHITE DIAMOND JEANS" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:19.06.2019Ro'yxatga olish raqami:735661Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:19.06.2019Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:04.07.2025Ustav kapitalining hajmi:2 000 000.00 UZSHolati:Bankrotlik asosoda tugatilganIT-Park rezidenti:
OKED:14130 - Boshqа ustki kiyimlаr ishlаb chiqаrishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1703401 - Andijon viloyati, AndijonSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Дата регистрации:19.06.2019Регистрационный номер:735661Дата перерегистрации:19.06.2019Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:04.07.2025Размер уставного фонда:2 000 000.00 UZSСостояние:Ликвидировано вследствие банкротстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:14130 - Производство прочей верхней одеждыОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1703401 - Андижанская область, АндижанСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления